Федерація спортивного орієнтування України Федерація спортивного орієнтування міста Києва
клуб орієнтування "O-club" Тетяна та Олександр Правило
XІ традиційні змагання зі спортивного орієнтування "ГОЛОСІЇВСЬКА ОСІНЬ'2009"
присвячені пам'яті Валентина Правила
ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ
Середня дистанція в заданому напрямку
25.10.2009 р.Голосіївський ліс
Вікова групаЖ10Довжина дистанції0км14КП
Начальник дистанціїТкаченко ВасильКонтрольний час00год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
КлубТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат
Бали учасникаМіс-
це
Роз-
ряд
Оч-
ки
Вик.
розр.
на КПштрафвсьо
го
1Лянгузова АлінаІнтернат №6Єгер А.Є.10300:24.59180181б/р ю  
2ПЕРРІ ЖаннаПДЮ ПечерськДудін А.В.105п. 4.18. 8000 б/р ю  
3Макаренок СніжанаЗОШ 62Бакута А.І.104п. 4.18. 8000 б/р  
4Луценко ВікторіяЗОШ 62Бакута А.І.102п. 4.18. 8000 б/р  
5Борейко ТетянаЗОШ 62Бакута А.І.100п. 4.18. 8000 б/р  
6Луневська ДарьяЗОШ 62Бакута А.І.101п. 4.18. 8000 б/р  
 
ІІІ-ю114%00:00.02,1Клас дистанціїUNAK_RРанг змагань1балів
 
Вікова групаНОВДовжина дистанції0км14КП
Начальник дистанціїТкаченко ВасильКонтрольний час00год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
КлубТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат
Бали учасникаМіс-
це
Роз-
ряд
Оч-
ки
Вик.
розр.
на КПштрафвсьо
го
1Карпенко ВладимирЗОШ № 1Доценко О.В.19300:34.52394351б/р ю  
2Тимофеєв Валентин самостiйно20000:37.36427352б/р  
3Качур ДанилЗОШ № 1Доценко О.В.19400:35.39395343б/р ю  
4Кардиш ДмитроЛідер-турШталлер І.М.19100:36.13306244б/р ю  
5Дудоров МиколаО-клуб 50200:48.074218245б/р  
6Ивановский ЕгорЛідер-турШталлер І.М.19200:26.44210216б/р ю  
7Бондаренко МаксимКиївська РусьМелашенко Д.А.18900:16.02150157б/р ю  
8Роженко МартаЛідер-турСтрижак А.О., Калінкін О.Б., Стрижак О.А.19800:44.062714138б/р  
9Одещак ЄвгенКиївська РусьЄгер А.Є.19500:24.323039б/р  
10Поночовна ГаннаЛідер-турШталлер І.М.196п. 4.18. 8000 б/р ю  
11Поночовний ДанилоЛідер-турШталлер І.М.197п. 4.18. 8000 б/р ю  
12Дударов МиколаО-клуб 500п. 4.18. 8000 ІІ-ю  
13Бабанов ОлегКиївська РусьЄгер А.Є.188п. 4.18. 8000 б/р  
 
ІІ-ю105%00:00.03,7Клас дистанціїUNAK_RРанг змагань3балів
ІІІ-ю129%00:00.04,5     
 
Вікова групаЧ10Довжина дистанції0км14КП
Начальник дистанціїТкаченко ВасильКонтрольний час00год30хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
КлубТренерНо-
мер
уч-ка
Резуль-
тат
Бали учасникаМіс-
це
Роз-
ряд
Оч-
ки
Вик.
розр.
на КПштрафвсьо
го
1Луценко ВладиславЗОШ 62Бакута А.І.20300:29.14300301б/р  
2Писаренко НікітаДЮСШ-3Уфімцева Є.С.20500:28.27210212б/р  
3ФОКІН ОлексійПДЮ ПечерськДудін А.В.20700:40.36151053ІІ-ю  
4Почтар АнтонЗОШ 62Бакута А.І.206п. 4.18. 8000 б/р  
5Гриб ДмитроЗОШ 62Бакута А.І.202п. 4.18. 8000 б/р  
6Марковцы ЕвгенийСШ№1Доценко Олена204п. 4.18. 621318 б/р ю  
 
ІІІ-ю123%00:00.03,7Клас дистанціїUNAK_RРанг змагань2балів
 
Головний суддя_____________________Віталій Петров, суддя міжн категорії
Головний секретар_____________________Юрій Коноваленко, суддя I категорії
25.10.2009 р, 14:09:43
~ 1 ~