Федерація спортивного орієнтування України Федерація спортивного орієнтування міста Києва
клуб орієнтування "O-club" Тетяна та Олександр Правило
XІ традиційні змагання зі спортивного орієнтування "ГОЛОСІЇВСЬКА ОСІНЬ'2009"
присвячені пам'яті Валентина Правила
ЗВЕДЕНИЙ ПРОТОКОЛ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗМАГАНЬ З ОРІЄНТУВАННЯ
Заданка
1) 24.10.2009 р. Середня дистанція в заданому напрямку Голосіївський парк
2) 25.10.2009 р. Середня дистанція в заданому напрямку Голосіївський ліс
Ж12
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Тимощук Марія07.01.98КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:09.1600:16.2900:25.451 
2Тимощук Тетяна19.01.97КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:09.1800:18.2500:27.432 
3Адонкіна Олександра04.12.97Харківська   00:09.4100:18.0900:27.503 
4ВОЛКОВА Валя26.05.97м. КиївПДЮ ПечерськОсвітаДудін А.В.00:09.3600:19.4000:29.164 
5Ніжнік Катерина22.09.97КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:09.2800:20.2900:29.575 
6Кожедуб Настя20.01.97м. КиївМагнитная стрелка Булейко В.П.00:11.1500:28.2000:39.356 
7Нєвструєва Саша20.01.97м. КиївМагнитная стрелка Булейко В.П.00:11.1600:30.2500:41.417 
8Стасюк Вікторія09.09.98КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:13.2200:28.2900:41.518 
9Трепет Анастасія30.01.98КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:13.2400:30.3300:43.579 
10Дудко Єлізавета11.03.98КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:13.2000:32.3500:45.5510 
11Полякова Віторія м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:13.1500:32.4000:45.5510 
12Рибченко Людмила09.08.97м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:37.3400:37.3901:15.1312 
13Нікітченко Наталія21.02.97м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:37.3800:39.4001:17.1813 
14Тулинська Юлія01.01.97м. КиївІнтернат №6ІнваспортЄгер А.Є.00:21.05diskvdiskv  
     
Ж14
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Руднева Віка20.11.95м. КиївСДЮШОР-12 Дудін А.В.00:09.4000:19.5400:29.341 
2Васильченко Ірина13.10.95м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:09.3400:25.5800:35.322 
3Гудим Анна01.01.95м. КиївКиїв Дудін А.В.00:09.3900:28.0000:37.393 
4Карплюк Марія22.06.95м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:11.1000:27.2200:38.324 
5Поставнича Олександра11.12.95м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:10.0800:31.5500:42.035 
6Летичевська Віроніка21.03.96м. КиївО-клубОсвітаДудін А.В.00:11.5800:30.1600:42.146 
7Домалевська Алевтина16.12.95м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:11.1800:33.0500:44.237 
8Скороход Марина01.12.94ПолтавськаКСО Лідер Олійник Н.І.00:12.0501:01.0701:13.128 
9Пирогова Юлія01.01.95м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:14.0800:59.2801:13.369 
10Василевська Галина01.01.95м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:14.1501:01.3601:15.5110 
11Стельмах Олена01.01.95м. КиївІнтернат №6ІнваспортЄгер А.Є.diskv00:42.03diskv  
12Гришина Аліна01.01.95м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:14.04diskvdiskv  
13Бувалець Анжела25.06.95ПолтавськаКСО Лідер Олійник Н.І.00:11.21diskvdiskv  
14Шевченко Марія01.01.95м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:12.40diskvdiskv  
   
Ж16
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Симоненко Ліана13.08.93м. КиївКиївОсвітаСмалюга Н.І.00:20.0400:28.1500:48.191 
2Малих Яна15.08.95ПолтавськаКСО ЛідерКолосОлійник Н.І.00:18.2600:32.1500:50.412 
3Щербова Альбіна28.07.95ПолтавськаКСО ЛідерКолосОлійник Н.І.00:20.1500:33.2300:53.383 
4Ботік Анна16.08.94м. КиївСДЮШОР-12 Дудін А.В.00:18.4800:34.5700:53.454 
5Матяш Ірина05.03.94ПолтавськаКСО ЛідерКолосОлійник Н.І.00:18.5300:36.1500:55.085 
6Калашник Лаура29.11.93м. КиївКиївська РусьІнваспортМелашенко Д.А.00:21.1500:35.0900:56.246 
7Полуботько Світлана26.02.95ПолтавськаКСО ЛідерКолосОлійник Н.І.00:18.5800:38.1900:57.177 
8Міненко Юлія26.12.94м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:19.5800:40.4901:00.478 
9Стадник Дар’я09.10.93м. КиївМТК Булгакова00:26.1400:53.1901:19.339 
10Фокіна Тая22.05.94м. КиївПДЮ ПечерськОсвітаДудін А.В.diskv00:38.15diskv  
   
Ж18
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Тимощук Вікторія09.12.93КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:26.1900:39.4201:06.011 
2Бикадорова Людмила21.05.91КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:26.4400:52.3001:19.142 
3Нікітіна Олена16.01.92ХарківськаКСО КомпасУкраїнаНікітін М.В.00:25.5500:55.1001:21.053 
4Пилипчук Ольга01.01.92м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:34.1200:54.3201:28.444 
5Федорова Олена01.01.92КиївськаНТУУ КПИОсвітаПлохенко,Ускова,Подгаецькийdiskvdiskvdiskv  
   
Ж20
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Шульженко Віра09.12.89м. КиївДОЕЦОсвітаДудін А.В.00:28.5400:58.3801:27.321 
2Чеверда Ольга01.01.89м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:29.4100:59.1601:28.572 
3Пархоменко Олександра11.08.89м. КиївДЮСТШ- радіоКолосПархоменко Т.Ю.diskvdiskvdiskv  
   
Ж21А
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Балабанова Ирина01.01.79м. КиївФансі самостійно00:24.5200:24.0200:48.541 
2Ардашева Александра20.01.87м. КиївЗОШ № 1ОсвітаДоценко О.В.00:30.3100:30.2101:00.522 
3Ретерук Наталья01.01.90м. КиївКиїв Ускова С.М.00:30.3800:31.1001:01.483 
4Кулічова Любов09.10.86м. КиївЛідер-спортОсвітаЧерниш Т.А.00:30.4500:33.0201:03.474 
5Шталлер Инна09.10.86КиївськаЛідер-тур Березовський В.А., Подгаєцький А.В.00:33.0200:36.4801:09.505 
6Подпрятова Аня04.11.77м. КиївЗЕЛЕСТА  00:38.1100:43.1801:21.296 
7Гавриленко Олена09.12.79м. КиївКиевОсвітаГавриленко В.diskvdiskvdiskv  
8Смілянець Наталія13.04.82м. Київ   diskvdiskvdiskv  
9Шеренковська Олена22.05.74м. Київ   diskvdiskvdiskv  
   
Ж21Е
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Доценко Елена16.11.87м. КиївКиїв Ускова С.М.00:23.5700:33.1300:57.101 
2Яременко Євгенія29.10.88м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б.,Березовський В.А., Черниш Є.Ю00:23.3500:37.4501:01.202 
3Плохенко Виктория06.02.83ХерсонськаКСО Суворовец Плохенко В.С.00:26.0800:35.2801:01.363 
4Мелашенко Олена09.02.79м. КиївКиївська РусьІнваспортТкаченко В.В.00:30.4700:46.0601:16.534 
5Піховкіна Поліна15.01.77м. КиївМТК Зелеста Білошицький В.00:30.3800:48.2701:19.055 
6Макодзеба Марія27.08.86м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:32.2000:55.4201:28.026 
7Сафонова Аліна01.01.90м. КиївІнтернат №6ІнваспортЄгер А.Є.00:49.52diskvdiskv  
8Слута Ольга10.11.86м. КиївСДЮШОР-12 Чериш Є., Пархоменко В.diskv00:31.25diskv  
9Завєтнова Олена01.01.60м. КиївЗЕЛЕСТА  diskvdiskvdiskv  
10Фьодорова Олена м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б.,Березовський В.А., Черниш Є.Юdiskv00:40.17diskv  
11Фурса Олена м. Київ   diskv00:35.10diskv  
   
Ж35
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Баглик Олена01.01.67м. КиївЗЕЛЕСТА Холявко Є.В.00:23.1300:25.2000:48.331 
2Лаврик Татьяна12.04.67м. КиївКиївська РусьІнваспортТкаченко В.В.00:29.1800:31.2001:00.382 
3Лебединська Наталія30.01.74КиївськаЛідер-тур самостiйноdiskv00:48.14diskv  
4Ускова Світлана27.09.71м. КиївО-клуб самостiйноdiskvdiskvdiskv  
   
Ж45
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Телесань Наталія25.01.64м. КиївО-клуб Петров В.Ж.00:28.0700:26.5100:54.581 
2Рудич Людмила22.04.63м. КиївО-клуб Петров В.Ж.00:26.3800:29.0600:55.442 
   
Ж50
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Залєсова Наталія05.03.59м. КиївО-клуб Залєсов О.00:19.3400:16.5100:36.251 
2Дяченко Ирина16.09.58м. КиївЗЕЛЕСТА  00:23.4300:22.2900:46.122 
3Уфімцева Євгенія12.05.55ХарківськаХарківська ДЮСШ-3 Уфімцев О.00:28.5400:33.2301:02.173 
4Божко Тетяна02.12.57Черкаська  Божко М.В.diskvdiskvdiskv  
   
Ж55
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Горбунова Татьяна01.01.49м. КиївЗЕЛЕСТА  00:23.4200:20.3200:44.141 
2Ефименко Леся15.10.52м. КиївМТК Зелеста  00:28.5900:25.0000:53.592 
3Розум Інна01.01.50м. Київ   00:41.2900:42.4901:24.183 
   
Ч12
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Озар Николай20.01.97м. КиївМагнитная стрелка Булейко В.П.00:08.5600:16.0100:24.571 
2Ситченко Олексій24.11.97м. КиївПДЮ ПечерськОсвітаДудін А.В.00:09.0000:19.0900:28.092 
3Скопич Микола01.01.97КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:11.2800:19.0300:30.313 
4Крицький Дмитро18.01.97м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:10.4200:21.5500:32.374 
5Литвиненко Віталій01.01.97м. КиївЗОШ 62 Бакута А.І.00:12.3500:20.5700:33.325 
6Броварник Михайло01.01.97м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:09.0200:26.5900:36.016 
7Харьков Олександр01.01.98м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:12.4900:23.3800:36.277 
8Філіпчук Владислав01.01.95м. КиївІнтернат №6ІнваспортЄгер А.Є.00:17.3400:19.2000:36.548 
9Шевченко Олександр01.01.98м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:11.1100:26.2200:37.339 
10Адамчук Дмитро31.10.97КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:12.5500:25.0500:38.0010 
11Лиходій Владислав01.01.97м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:09.2100:28.5800:38.1911 
12Шелудько Валерий28.11.98м. КиївСШ№1ОсвітаДоценко Олена00:14.2100:25.5900:40.2012 
13Петренко Міша20.01.97м. КиївМагнитная стрелка Булейко В.П.00:15.0300:26.3400:41.3713 
14Сивенко Антон01.01.98м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:12.5800:29.3500:42.3314 
15Лукавенко Дмитро01.01.98ХарківськаЦДЮТ-3 Козлова Е.00:10.5600:33.4200:44.3815 
16Воронченко Олег01.01.98ХарківськаДЮСШ-3 Уфімцева Є.С.00:11.1200:34.1800:45.3016 
17Могуренко Віктор04.12.97КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:12.5600:33.4000:46.3617 
18Боярінцев Денис17.09.97КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:11.2700:36.1200:47.3918 
19Ковтун В’ячеслав19.05.97м. КиївКиївська РусьІнваспортМелашенко Д.А.00:13.5100:34.0700:47.5819 
20Вартонян Артур01.01.97м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:13.2200:44.2500:57.4720 
21Панков Олександр01.01.97м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:14.5900:58.2901:13.2821 
22Тимбота Мирослав01.01.98ХарківськаЦДЮТ-3 Козлова Е.00:22.2700:53.0201:15.2922 
23Лозовик Олександр01.01.97м. КиївІнтернат №6ІнваспортЄгер А.Є.00:08.49diskvdiskv  
24Путинцев Владислав01.01.97м. КиївСШ№1ОсвітаДоценко Олена00:09.29diskvdiskv  
25Смернов Денис06.06.98КиївськаЛідер-турОсвітаШталлер І.М.diskvdiskvdiskv  
26Білоус Андрій01.01.98м. КиївПуща-ВодицяОсвітаШеремет О.Лdiskvdiskvdiskv  
27Олофіренко Андрій01.01.98м. КиївПуща-ВодицяОсвітаШеремет О.Лdiskvdiskvdiskv  
28Мертвиченко Олександр01.01.98м. КиївПуща-ВодицяОсвітаШеремет О.Лdiskvdiskvdiskv  
29Сисой Влад01.01.97м. КиївМагнитная стрелкаОсвітаБулейко В.П.00:24.42diskvdiskv  
30Бугай Богдан01.01.97м. КиївЗОШ 62 Бакута А.І.diskvdiskvdiskv  
31Литвиненко Дмитро01.01.97м. КиївЗОШ 62 Бакута А.І.diskvdiskvdiskv  
32Ящик Ярослав01.01.97м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:14.58diskvdiskv  
   
Ч14
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Гичко Виталий22.03.95КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:10.1100:14.1700:24.281 
2Падалка Дмитро24.01.95ПолтавськаКСО ЛідерКолосОлійник Н.І.00:11.0400:18.0100:29.052 
3Козицький Жан12.05.96КиївськаЛідер-турОсвітаШталлер І.М.00:11.2800:21.1200:32.403 
4Кошовий Ярослав13.03.95м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:11.2400:22.1000:33.344 
5Сікалюк Олександр27.11.96КиївськаЛідер-турОсвітаШталлер І.М.00:11.2900:23.1300:34.425 
6Діденко Денис03.09.95КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:12.0500:22.4400:34.496 
7Михайловін Іван30.05.96м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:10.3100:25.5300:36.247 
8Слісенко Філіп15.10.96м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:12.0600:24.5800:37.048 
9Огороднійчук Дмитро06.03.96КиївськаЛідер-турОсвітаШталлер І.М.00:11.4900:25.1800:37.079 
10Ступак Владислав01.01.95м. КиївІнтернат №6ІнваспортЄгер А.Є.00:13.3000:24.0600:37.3610 
11Романов Георгій01.01.96м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:10.1700:27.1900:37.3610 
12Усенко Олексій18.01.96м. КиївО-клуб Трухан І.В.00:11.2700:26.2100:37.4812 
13Бенке Артем09.08.96м. КиївО-клуб Ускова С.М.00:12.3100:31.4500:44.1613 
14Ющак Дмитро08.10.96м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:13.2800:36.2400:49.5214 
15Сірий Євген01.01.95ПолтавськаКСО ЛідерКолосОлійник Н.І.00:17.0900:41.0900:58.1815 
16Сироєжин Семен01.01.95м. КиївЗОШ 62 Бакута А.І.00:12.1300:54.2601:06.3916 
17Золотуха Максим01.01.95м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:15.18diskvdiskv  
18Апциаурі Георгій01.01.96м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:15.22diskvdiskv  
19Почтар Валерій01.01.96м. КиївЗОШ 62 Бакута А.І.diskvdiskvdiskv  
20Кривенко Сергій01.01.95м. КиївЗОШ 62 Бакута А.І.00:11.21diskvdiskv  
21Пархомчук Алексей01.01.95м. КиївНТУУ КПИ Ускова С.М.diskvdiskvdiskv  
22Бурий Антон12.12.96ПолтавськаКСО Лідер Олійник Н.І.00:17.06diskvdiskv  
   
Ч16
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Бишевець Олексій27.03.93КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:15.0700:19.1300:34.201 
2Сологуб Михайло11.11.93КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:15.2100:21.1400:36.352 
3Коваль Денис22.08.93м. КиївСДЮШОР-12 Турлова, Дудін А.В.00:16.0100:21.4000:37.413 
4Сокольський Микита29.03.93КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:17.4600:22.2700:40.134 
5Кузьменко Павло06.11.94ПолтавськаКСО ЛідерКолосОлійник Н.І.00:16.0800:27.5800:44.065 
6Суренян Нвер18.06.94м. КиївКиївська РусьІнваспортМелашенко Д.А.00:17.4900:28.0700:45.566 
7Новицький Юрій07.05.93КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:20.0000:26.4900:46.497 
8Семенець Андрій08.06.94ПолтавськаКСО ЛідерКолосОлійник Н.І.00:16.2200:32.0300:48.258 
9Губернаторов Олег30.12.93м. КиївЛідер-спорт Матвєєва О., Черниш Т.00:17.3000:32.2200:49.529 
10Барановський Антон08.04.93м. КиївЛідер-спорт Матвєєва О., Черниш Т.00:17.2700:32.4500:50.1210 
11Остапенко Руслан29.06.93м. КиївМТК Булгакова00:22.3200:28.3200:51.0411 
12Дубіш Михайло24.12.93м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:22.1800:28.5600:51.1412 
13Симоненко Сергій12.02.95ПолтавськаКСО ЛідерКолосОлійник Н.І.00:16.0900:38.3700:54.4613 
14Дубравін Юрій20.01.94м. КиївЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А., Стрижак А.О.00:17.2900:43.1301:00.4214 
15Моренко Артур04.11.93м. КиївМТК Булгакова00:25.5700:48.4601:14.4315 
16Челюскін Олесь01.01.94м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:28.5100:51.1901:20.1016 
17Атамась Руслан15.04.94м. КиївКиївська РусьІнваспортМелашенко Д.А.diskvdiskvdiskv  
18Любич Андрій01.01.93м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:28.37diskvdiskv  
19Можуга Іван м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:36.36diskvdiskv  
20Усков Олексій03.10.93КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.diskv00:25.39diskv  
   
Ч18
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Дорошенко Євген КиївськаЛідер-тур Березовський В.А., Подгаєцький А.В.00:20.0500:28.5000:48.551 
2Сусіда Максим01.01.92ПолтавськаКСО Лідер Олійник Н.І.00:28.1900:45.3101:13.502 
3Бобришев Олександр01.01.91м. КиївКНУ Остапенко П.00:37.5700:59.0101:36.583 
4Прищепа Олег01.01.91м. КиївКНУ Остапенко П.diskv01:01.00diskv  
5Тихонін Кирил17.06.92ХарківськаХарківська ДЮСШ-3 Уфімцева Є.С., Уфімцев О.00:19.56diskvdiskv  
6Кисилівський Віктор м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.diskvdiskvdiskv  
7Фам Чунг Киен04.07.91м. КиївДЮСТШ-РадіоОСОУВеліканова Н.Л.diskvdiskvdiskv  
   
Ч20
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Остапенко Павло18.05.90м. КиївКНУ самостiйно00:31.5500:39.1601:11.111 
2Клевець Сергій03.02.90КиївськаЛідер-турОсвітаБерезовський В.А., Подгаєцький А.В.00:40.5100:52.4301:33.342 
3Романов Андрій04.03.90м. КиївДОЕЦ самостiйно00:46.5000:56.4001:43.303 
4Петрук Кирило01.01.90м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.00:51.5400:56.4701:48.414 
5Романенко Ілля10.02.89КиївськаЛідер-турОсвітаКалінкін О.Б., Стрижак О.А.diskvdiskvdiskv  
6Кравченко Іван01.02.90м. КиївМТК Булгакова00:41.10diskvdiskv  
7Городинець Артем01.01.90м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.diskvdiskvdiskv  
8Чернат Иван01.01.90м. КиївКиїв Ускова С.М.diskvdiskvdiskv  
   
Ч21А
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Балабанов Пётр01.01.78м. КиївФансі самостiйно00:26.2600:27.5900:54.251 
2Забаєв Денис КиївськаЛідер-тур Березовський В.А., Подгаєцький А.В.00:26.4100:30.4900:57.302 
3Сидляренко Яків07.07.79м. КиївКиевОсвітаЧерниш Є.Ю.00:32.0500:32.5201:04.573 
4Мелещенко Дмитрий21.12.84м. Київ   00:28.4400:44.5701:13.414 
5Котик Константин11.04.84Миколаївська   00:32.4200:46.4301:19.255 
6Гераськін Сергій05.04.77м. Київ   00:40.0800:39.3801:19.466 
7Стариков Дмитрий30.08.83м. КиївЗЕЛЕСТА Білошицький В.diskvdiskvdiskv  
8Бєліков Олександр01.01.84м. КиївДЮСТШ- радіо Веліканова Н.Л.diskvdiskvdiskv  
9Жученко Константин07.10.87м. КиївМТК Зелеста  diskvdiskvdiskv  
10Кобзаренко Сергей01.01.84м. Київ   diskvdiskvdiskv  
11Цирень Євген01.01.87м. КиївЗОШ 80 Бакута А.І.diskvdiskvdiskv  
   
Ч21Е
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Купрієць Антон04.05.85КиївськаЛідер-тур Березовський В.А., Подгаєцький А.В.00:25.2000:30.0200:55.221 
2Рибаков Олександр07.07.81м. КиївКиевОсвітаЧерниш Є.Ю.00:27.4300:32.5201:00.352 
3Миргородський Євгеній17.03.79м. КиївМТК Зелеста Білошицький В.00:28.4500:32.1101:00.563 
4Мазур Михайло11.11.82м. КиївКиївська РусьІнваспортТкаченко В.В.00:27.3100:34.1201:01.434 
5Калінкін Олександр09.02.74м. КиївЛідер-турОсвітаСтрижак О.А., Березовський В.А00:29.4200:33.5201:03.345 
6Щукін Костянтин20.05.92КиївськаНТУУ КПИОсвітадьяченко,Ускова,Березовський00:28.5900:35.3101:04.306 
7Заика Сергей04.09.85м. КиївКиїв Ускова С.М.00:30.3200:35.3801:06.107 
8Мелашенко Дмитро08.03.78м. КиївКиївська РусьІнваспортТкаченко В.В.00:29.5200:41.0301:10.558 
9Ермоленко Виктор04.06.71м. КиївМТК Зелеста Білошицький В.00:44.1200:47.5201:32.049 
10Мордвин Антон15.06.87м. КиївКиївська РусьІнваспортЛаврик О.А.diskvdiskvdiskv  
11Ефименко Александр05.12.19м. КиївКарнікаСпартакЗаєрко В.В.diskv00:43.44diskv  
12Гавриленко Віталій29.07.78м. КиївКиевОсвітаЧерниш Є.Ю.diskv00:31.43diskv  
13Семеник Валерий15.11.73КиївськаЗЕЛЕСТА Білошицький В.diskvdiskvdiskv  
14Жердочкін Артем07.03.89м. КиївМТК Зелеста Білошицький В.diskvdiskvdiskv  
15Данилейко Андрій13.05.90м. КиївМТК Зелеста Білошицький В.diskvdiskvdiskv  
16Наконечний Антон27.12.87м. КиївМТК Зелеста Білошицький В.diskv01:23.06diskv  
17Адамович Сергій01.01.58м. КиївЗЕЛЕСТА  diskvdiskvdiskv  
18Чорноштан Іван01.01.90м. КиївІнтернат №6ІнваспортЄгер А.Є.00:39.13diskvdiskv  
19Шеремет Олександр08.11.84КиївськаЛідер-тур Березовський В.А., Подгаєцький А.В.00:25.47diskvdiskv  
20Якименко Павло12.07.89м. КиївМТК Зелеста Білошицький В.diskv01:23.44diskv  
   
Ч35
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Лаврик Олег02.10.65м. КиївКиївська РусьІнваспортТкаченко В.В.00:27.4900:30.2300:58.121 
2Дружинин Вячеслав12.06.71м. КиївКиїв самостійно00:28.4100:31.2101:00.022 
3Усков Андрій17.08.72м. КиївО-клуб  00:31.0100:34.2701:05.283 
4Пукіш Віталій26.05.74м. КиївМТК Зелеста Білошицький В.00:30.5800:34.3201:05.304 
5Нашивочніков Олексій01.01.72м. КиївКиївська РусьІнваспортсамостiйно00:31.1400:35.1401:06.285 
6Булейко Валерий20.01.64м. КиївМагнитная стрелка Булейко В.П.00:38.1200:39.5501:18.076 
7Пилипчук Алексей27.03.76м. КиївКиїв  diskvdiskvdiskv  
8Шеренковський Олег01.01.70м. КиївО-клуб Коба О.diskvdiskvdiskv  
   
Ч40
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Могуренко Александр24.08.68ХарківськаКСО Компас  00:22.4000:26.1500:48.551 
2Могуренко Віктор15.07.65Миколаївськасамостоятельно самост.00:25.2300:35.3101:00.542 
3Чуріков Володимир01.01.66м. КиївО-клуб Петров В.Ж.diskv00:30.39diskv  
   
Ч45
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Холявко Євген13.06.62м. КиївО-клуб Петров В.Ж.00:21.2500:24.2200:45.471 
2Лозня Сергій01.06.62м. КиївО-клуб  00:22.3100:26.4600:49.172 
3Залєсов Олександр01.01.60м. КиївО-клуб Залєсова Н.00:24.2600:32.2500:56.513 
4Кудрин Володимир27.12.62м. КиївО-клуб Петров В.Ж.00:24.2100:34.0600:58.274 
5Єгер Андрій15.01.62м. КиївКиївська РусьІнваспорт 00:31.5700:41.3701:13.345 
6Бортник Василь м. КиївО-клубОсвіта 00:25.40diskvdiskv  
7Міщенко Олександр24.08.64м. Київм.Київ самост.diskvdiskvdiskv  
8Михайличенко Олександр21.07.60м. КиївО-клуб Петров В.Ж.diskv00:28.53diskv  
   
Ч50
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Божко Микола20.10.49Черкаська   00:16.3100:16.3400:33.051 
2Сопов Олександр25.06.55м. КиївДОЕЦ самостiйно00:17.1400:18.1800:35.322 
3ФОКІН Сергій27.02.53м. КиївПДЮ ПечерськОсвітаДудін А.В.00:20.0700:23.4300:43.503 
4Франко Олександр06.04.53ОдеськаОФСО самостiйно00:21.5500:26.5400:48.494 
5Мясоєд Микола03.02.59ДніпропетровськаКарніка самостiйноdiskvdiskvdiskv  
   
Ч60
Вікова група

п/п
Прізвище, імя
учасника
Дата
народ-
ження
РегіонКлубФ
С
Т
ТренерРезультат
24.10.2009
Результат
25.10.2009
Результат
СУМА
Міс-
це
Викон
1Фурса Олег01.01.47м. КиївО-клубОсвіта 00:18.3000:25.1500:43.451 
2Зеленський Анатолій01.01.49ЧеркаськаО-клуб самостiйно00:20.1000:24.2700:44.372 
3Дудін Андрій21.03.41м. КиївПДЮ ПечерськОсвітаЧерниш Є.Ю.00:21.3100:26.2600:47.573 
4Довидьков Анатолій05.02.44м. Київ   00:23.3400:31.2600:55.004 
   
Головний секретар_____________________Юрій Коноваленко, суддя I категорії