ПРОТОКОЛ СТАРТУ
Масстарт
27.10.2018 р., Новосілки, Суддівський час 00:00.00 відповідає 00 год 00 хв. 
Ж10
Вікова група Довжина дистанції  1,675 км 7 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Полубенцева Ірина Київська ІІ-ю 116 00:10.00 № чипу: 7200268
2 Прасол Катерина м.Київ ІІ-ю 101 00:10.00 № чипу: 1391302
3 Лутова Марина м.Київ б/р ю 102 00:10.00 № чипу: 1391314
4 Ухань Лада м.Київ б/р 103 00:10.00 № чипу: 1300549
5 Андрусенко Марія м.Київ б/р 104 00:10.00 № чипу: 1300524
6 Духно Уляна м.Київ ІІІ-ю 105 00:10.00 № чипу: 1391277
7 Рацюк Соломія Київська ІІІ-ю 106 00:10.00 № чипу: 1300545
8 Шевченко Оксана Київська ІІІ-ю 107 00:10.00 № чипу: 1300561
9 Ступак Марія Київська ІІІ-ю 108 00:10.00 № чипу: 1300580
10 Янчук Вікторія Київська ІІІ-ю 109 00:10.00 № чипу: 1300577
11 Офіцерова Анастасія Київська ІІІ-ю 110 00:10.00 № чипу: 1300538
12 Нагаївська Вероніка Київська ІІІ-ю 111 00:10.00 № чипу: 1300517
13 Юзефович Каріна Київська ІІІ-ю 112 00:10.00 № чипу: 1300542
14 Чернега Марія Київська ІІІ-ю 113 00:10.00 № чипу: 1300516
Ж12
Вікова група Довжина дистанції  1,7 км 8 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Іліоглова Вікторія Полтавська б/р ю 118 00:15.00 № чипу: 1300859
2 Кардашевська Валерія м.Київ ІІІ-ю 121 00:15.00 № чипу: 1391319
3 Помілуйко Марина м.Київ б/р 124 00:15.00 № чипу: 1300535
4 Зибіна Євгенія м.Київ б/р 125 00:15.00 № чипу: 1391348
5 Шевченко Дарина Київська ІІ-ю 115 00:15.00 № чипу: 1300532
6 Клименко Софія м.Київ б/р ю 128 00:15.00 № чипу: 1391343
7 Дробіна Анастасія м.Київ б/р ю 130 00:15.00 № чипу: 1391330
8 Воліна Карина Херсонська ІІІ-ю 178 00:15.00 № чипу: 1391337
9 Джима Вікторія Київська ІІІ-ю 135 00:15.00 № чипу: 1300565
10 Зливатева Аліна Херсонська ІІІ-ю 137 00:15.00 № чипу: 1391344
11 Пушанкина Карина Київська ІІІ-ю 122 00:15.00 № чипу: 7204622
12 Чимерис Анна м.Київ І-ю 117 00:20.00 № чипу: 1391285
13 Руднєва Єлизавета Полтавська б/р ю 119 00:20.00 № чипу: 1300835
14 Черевична Руслана м.Київ ІІІ-ю 120 00:20.00 № чипу: 1391308
15 Сорока Анастасія Донецька І-ю 123 00:20.00 № чипу: 1300228
16 Молокова Анастасія м.Київ б/р 126 00:20.00 № чипу: 1391341
17 Клименко Карина м.Київ б/р ю 129 00:20.00 № чипу: 1391335
18 Коломієць Єлизавета Київська б/р ю 131 00:20.00 № чипу: 1300500
19 Пилипенко Аліна Київська ІІІ-ю 133 00:20.00 № чипу: 1300566
20 Зінов’єва Дар’я Запорізька ІІІ-ю 134 00:20.00 № чипу: 1391258
21 Баблунова Аріна Херсонська ІІІ-ю 136 00:20.00 № чипу: 1391345
22 Симонян Діана Херсонська ІІІ-ю 138 00:20.00 № чипу: 1391336
Ж14
Вікова група Довжина дистанції  2,15 км 10 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Савчук Єлізавета м.Київ І-ю 140 00:35.00 № чипу: 1391326
2 Келеп Софія Полтавська ІІІ-ю 161 00:35.00 № чипу: 1300740
3 Давиденко Катерина м.Київ І 139 00:35.00 № чипу: 363336
4 Федченко Олександра м.Київ б/р 147 00:35.00 № чипу: 1391346
5 Кошарна Марія м.Київ б/р 166 00:35.00 № чипу: 1391342
6 Василевська Надія м.Київ б/р 149 00:35.00 № чипу: 1391338
7 Жиліна Анастасія м.Київ б/р 151 00:35.00 № чипу: 1391347
8 Зінченко Катерина Київська б/р 167 00:35.00 № чипу: 1300541
9 Муріна Марія м.Київ б/р 153 00:35.00 № чипу: 1391331
10 Шейко Яна Херсонська ІІ-ю 155 00:35.00 № чипу: 1391332
11 Третяк Крістіна Київська б/р ю 132 00:35.00 № чипу: 1300509
12 Багрій Єлизавета Київська ІІІ-ю 158 00:35.00 № чипу: 1300551
13 Талалаєва Ніна Київська ІІІ-ю 159 00:35.00 № чипу: 1300521
14 Кальченко Катерина м.Київ І 164 00:35.00 № чипу: 1000437
15 Бондар Марія Полтавська ІІ-ю 146 00:35.00 № чипу: 1300301
16 Строчук Аліна Івано-Франківська І-ю 141 00:40.00 № чипу: 1391263
17 Зікєєва Єва м.Київ ІІ-ю 142 00:40.00 № чипу: 1300552
18 Науменко Ілона Полтавська ІІ-ю 143 00:40.00 № чипу: 1300843
19 Кугурушева Карина Полтавська ІІІ-ю 162 00:40.00 № чипу: 1300832
20 Парубець Валерія м.Київ І 144 00:40.00 № чипу: 1000439
21 Рак Катерина Донецька І-ю 145 00:40.00 № чипу: 1425921
22 Литвиненко Олександра Київська І-ю 165 00:40.00 № чипу: 7200284
23 Гуща Ксенія м.Київ б/р 148 00:40.00 № чипу: 1391339
24 Шкапа Анна м.Київ б/р 150 00:40.00 № чипу: 1391328
25 Бессараб Ліза м.Київ б/р 152 00:40.00 № чипу: 1391350
26 Синчук Іванка Житомирська ІІ-ю 154 00:40.00 № чипу: 1300125
27 Баранова Марія м.Київ б/р ю 156 00:40.00 № чипу: 1391327
28 Гоц Софія Київська ІІІ-ю 157 00:40.00 № чипу: 1300528
29 Лук’янець Дарина Київська ІІІ-ю 169 00:40.00 № чипу: 1300558
30 Бойко Софія м.Київ ІІІ-ю 160 00:40.00 № чипу: 1300574
Ж16
Вікова група Довжина дистанції  3,65 км 14 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Замахіна Тетяна Полтавська І 171 00:55.00 № чипу: 1300738
2 Попович Юлія Івано-Франківська І-ю 172 00:55.00 № чипу: 1391262
3 Шип Оксана Полтавська І-ю 173 00:55.00 № чипу: 1300831
4 Бондарчук Анастасія м.Київ ІІ 170 00:55.00 № чипу: 363322
5 Мармизко Єлизавета Донецька І 176 00:55.00 № чипу: 1391289
6 Куценко Дар’я Луганська І 177 00:55.00 № чипу: 1300525
7 Колмичек Дар’я Луганська ІІ 179 00:55.00 № чипу: 1300572
8 Шейко Марина Миколаївська ІІ 180 00:55.00 № чипу: 1300850
9 Судик Анастасія Івано-Франківська ІІ 181 00:55.00 № чипу: 1391252
10 Поляниця Марія Херсонська ІІ 182 00:55.00 № чипу: 1391329
11 Матвєєва Анна м.Київ б/р 183 00:55.00 № чипу: 1391349
12 Охотнікова Маргарита м.Київ ІІ-ю 184 00:55.00 № чипу: 1300539
13 Прохорчук Надія Запорізька ІІ-ю 188 00:55.00 № чипу: 1391261
14 Мостенская Валентина м.Київ ІІ-ю 163 00:55.00 № чипу: 1391220
15 Сергієнко Дар’я м.Київ КМСУ 189 00:55.00 № чипу: 1300564
16 Єфименкова Аліна Донецька І 174 00:55.00 № чипу: 1425932
2
17 Леончук Оля Дніпропетровська І 175 00:55.00 № чипу: 1302741
Ж19
Вікова група Довжина дистанції  5,75 км 21 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Смик Людмила м.Київ І 191 00:20.00 № чипу: 363323
2 Теліпко Маргарита Полтавська КМСУ 193 00:20.00 № чипу: 1300852
3 Голобородько Аліна Полтавська КМСУ 195 00:20.00 № чипу: 1300857
4 Карпович Олена м.Київ КМСУ 196 00:20.00 № чипу: 1300540
5 Котляр Поліна Луганська КМСУ 192 00:20.00 № чипу: 1300555
6 Зайцева Елизавета Херсонська МСУ 197 00:20.00 № чипу: 1300506
7 Скидан Надія Запорізька ІІ-ю 194 00:20.00 № чипу: 1391247
Ж21А
Вікова група Довжина дистанції  3,65 км 14 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 В’юницька Валерія Полтавська І 202 00:10.00 № чипу: 1300845
2 Дуднік Світлана м.Київ КМСУ 199 00:10.00 № чипу: 9201931
3 Бондаренко  Анастасія м.Київ КМСУ 200 00:10.00 № чипу: 363324
4 Кононенко  Анастасия м.Київ МСУМК 201 00:10.00 № чипу: 363339
5 Кротова Євгенія м.Київ б/р 207 00:10.00 № чипу: 1300484
6 Єліна Катерина м.Київ б/р 208 00:10.00 № чипу: 1300501
7 Шевченко Мария м.Київ б/р 209 00:10.00 № чипу: 1300492
8 Шеренковська Ольга м.Київ б/р 210 00:10.00 № чипу: 1300458
9 Кисакова Ольга Луганська б/р 211 00:10.00 № чипу: 1300505
10 Дьяченко Марина Донецька ІІІ 212 00:10.00 № чипу: 1391278
11 Златьева Дарья м.Київ ІІІ 213 00:10.00 № чипу: 1391272
12 Пархоменко Олександра м.Київ МСУ 203 00:10.00 № чипу: 502539
13 Іванова Наталія м.Київ КМСУ 214 00:10.00 № чипу: 1300127
14 Старікова Надія м.Київ ІІ 204 00:10.00 № чипу: 1003083
15 Солдатова Ольга Одеська КМСУ 205 00:10.00 № чипу: 1300333
16 Стасюк Іванна м.Київ б/р 206 00:10.00 № чипу: 502262
Ж21Е
Вікова група Довжина дистанції  5,75 км 21 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Єфименко Анна м.Київ КМСУ 219 00:25.00 № чипу: 1007067
2 Ніколаєнко Лілія м.Київ КМСУ 217 00:25.00 № чипу: 9200197
3 Мельник Яна м.Київ МСУМК 218 00:25.00 № чипу: 1391215
4 Калініченко Ганна Сумська МСУ 220 00:25.00 № чипу: 8300300
5 Федосеева Ганна м.Київ МСУМК 221 00:25.00 № чипу: 9200193
6 Лянгузова Аліна м.Київ КМСУ 222 00:25.00 № чипу: 1300547
7 Зоря Карина Донецька І 226 00:25.00 № чипу: 1300737
8 Стрижак Кристина м.Київ МСУ 224 00:25.00 № чипу: 1302820
9 Гуделайтіс Анна Дніпропетровська МСУ 225 00:25.00 № чипу: 9000802
10 Бобришева Катерина м.Київ КМСУ 228 00:25.00 № чипу: 1007059
Ж35
Вікова група Довжина дистанції  5,75 км 21 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Драгой Ольга Миколаївська ІІ 229 00:15.00 № чипу: 1300045
3
2 Костіна Олена Луганська МСУ 231 00:15.00 № чипу: 1300562
3 Фурса  Елена м.Київ МСУМК 230 00:15.00 № чипу: 335911
4 Кутова Наталія м.Київ І 234 00:15.00 № чипу: 1391282
5 Чорнобривцева Оля м.Київ ІІ 235 00:15.00 № чипу: 1300493
6 Тараненко Наталія м.Київ ІІ 236 00:15.00 № чипу: 1391281
7 Мелешко Віта м.Київ б/р 237 00:15.00 № чипу: 1391275
8 Грек Марта м.Київ ІІІ 238 00:15.00 № чипу: 1300121
9 Степичева Валерия Кіровоградська ІІІ 239 00:15.00 № чипу: 1300494
10 Піховкіна Поліна м.Київ КМСУ 232 00:15.00 № чипу: 1391358
11 Лопатенко Світлана Луганська КМСУ 240 00:15.00 № чипу: 1300512
12 Полубенцева Светлана Київська КМСУ 233 00:15.00 № чипу: 7200263
Ж45
Вікова група Довжина дистанції  3,9 км 13 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Черниш Тетяна м.Київ МСУМК 241 00:45.00 № чипу: 1300119
2 Гончарова Лілія Київська б/р 246 00:45.00 № чипу: 1300503
3 Колмичек Ірина Луганська ІІІ 247 00:45.00 № чипу: 1300554
4 Медуниця Ольга Сумська І 248 00:45.00 № чипу: 1300117
5 Якубова Наталья Донецька ІІ 249 00:45.00 № чипу: 1300502
6 Баглик Олена м.Київ КМСУ 242 00:45.00 № чипу: 1008099
7 Телесань Наталья м.Київ КМСУ 243 00:45.00 № чипу: 1000425
8 Явдощук Тетяна Одеська КМСУ 244 00:45.00 № чипу: 1300770
Ж55
Вікова група Довжина дистанції  3,6 км 14 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Вичуб Марина Миколаївська ІІ 250 00:50.00 № чипу: 1300838
2 Левицька Алла м.Київ ІІ 253 00:50.00 № чипу: 1300111
3 Турлова Надія м.Київ КМСУ 254 00:50.00 № чипу: 1391276
4 Залєсова Наталія м.Київ КМСУ 255 00:50.00 № чипу: 1300452
5 Божко Тетяна Черкаська МСУ 251 00:50.00 № чипу: 1000412
6 Рудич Людмила м.Київ КМСУ 252 00:50.00 № чипу: 9200163
Ж65
Вікова група Довжина дистанції  2,8 км 13 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Познаєва Ольга м.Київ б/р 258 00:05.00 № чипу: 1300118
2 Тютюнникова Віра м.Київ б/р 259 00:05.00 № чипу: 1300120
3 Шелест Надежда м.Київ б/р 260 00:05.00 № чипу: 1300107
4 Горбунова Тетяна м.Київ І 256 00:05.00 № чипу: 1000403
5 Ефіменко Леся м.Київ І 257 00:05.00 № чипу: 1302748
Ж75
Вікова група Довжина дистанції  2,8 км 13 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Закревская Софья м.Київ ІІ 261 00:10.00 № чипу: 1300134
4
Нов1
Вікова група Довжина дистанції  1,675 км 7 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Тарасюк Євгеній м.Київ б/р 262 00:05.00 № чипу: 1300461
2 Гацанюк Владислав м.Київ б/р ю 263 00:05.00 № чипу: 1391298
3 Янченко Надія м.Київ б/р ю 264 00:05.00 № чипу: 1391305
4 Русан Артем м.Київ б/р 271 00:05.00 № чипу: 1300860
5 Отзив Станіслав м.Київ б/р 272 00:05.00 № чипу: 1300848
6 Прасол Макар м.Київ б/р ю 278 00:05.00 № чипу: 1391310
7 Гончар Іван м.Київ б/р ю 279 00:05.00 № чипу: 1007065
8 Тарасенко Павло Київська б/р ю 281 00:05.00 № чипу: 1300460
9 Перегуда Дарина Київська б/р ю 282 00:05.00 № чипу: 1300450
10 Полубенцева Дарья Київська б/р ю 265 00:05.00 № чипу: 1007706
11 Татарников Иван Київська ІІІ-ю 266 00:05.00 № чипу: 1007669
Нов2
Вікова група Довжина дистанції  1,7 км 8 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Скрипка Денис Запорізька б/р 285 00:20.00 № чипу: 1391251
2 Воробець Віталій Запорізька б/р 290 00:20.00 № чипу: 1391260
3 Кладко Іван Запорізька б/р 286 00:20.00 № чипу: 1391245
4 Чимерис Олена м.Київ ІІІ 288 00:20.00 № чипу: 1391290
5 Черненко Володимир Київська б/р ю 280 00:20.00 № чипу: 1300457
6 Блінков Юрій м.Київ ІІІ-ю 291 00:20.00 № чипу: 1300115
7 Буришева Євгенія Миколаївська б/р 292 00:20.00 № чипу: 1300486
8 Омельченко Сергій м.Київ н/р 551 00:20.00  
ПК
Вікова група Довжина дистанції  2,15 км 10 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Наровлянський Олександр м.Київ КМСУ 293 00:05.00 № чипу: 1391324
2 Кобець Яніна м.Київ б/р 295 00:05.00 № чипу: 1391307
3 Єрко Станіслав м.Київ ІІІ 296 00:05.00 № чипу: 1007063
4 Дюкарева Наталия Київська б/р 297 00:05.00 № чипу: 1300445
Ч10
Вікова група Довжина дистанції  1,675 км 7 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Позниш Ян м.Київ б/р 298 00:00.00 № чипу: 1008071
2 Янченко Ілья м.Київ ІІ-ю 299 00:00.00 № чипу: 1391312
3 Мельничук Богдан м.Київ ІІ-ю 300 00:00.00 № чипу: 1391325
4 Аракчеєв Данило м.Київ ІІ-ю 301 00:00.00 № чипу: 1391288
5 Гриша Олександр м.Київ ІІ-ю 302 00:00.00 № чипу: 1391321
6 Свідніцький Олександр Миколаївська б/р ю 303 00:00.00 № чипу: 1300830
7 Павлов Дмитро м.Київ б/р ю 304 00:00.00 № чипу: 1391300
8 Антонов Олександр м.Київ б/р ю 305 00:00.00 № чипу: 1391313
9 Даніш  Олександр м.Київ б/р 308 00:00.00 № чипу: 1300519
10 Повод Ярослав Миколаївська б/р 309 00:00.00 № чипу: 1300742
11 Коструб Дмитро Івано-Франківська б/р 310 00:00.00 № чипу: 1391249
12 Івасів ілля Івано-Франківська б/р 311 00:00.00 № чипу: 1391266
5
13 Дьяченко Єгор Донецька ІІ-ю 312 00:00.00 № чипу: 1391274
14 Соболівський Макар Житомирська ІІ-ю 313 00:00.00 № чипу: 1300108
15 Чалий Єгор Київська ІІІ-ю 314 00:00.00 № чипу: 1300578
16 Крутоус Домінік Київська ІІІ-ю 315 00:00.00 № чипу: 1300543
17 Кислицький Ярослав Київська ІІІ-ю 316 00:00.00 № чипу: 1300553
18 Кирилишин Ігор Івано-Франківська ІІІ-ю 317 00:00.00 № чипу: 1391253
19 Сергієнко Олександр м.Київ ІІІ-ю 318 00:00.00 № чипу: 1300533
20 Ганілов Гордій м.Київ б/р 319 00:00.00 № чипу: 1300109
21 Сєргеєв Єгор м.Київ б/р ю 306 00:00.00 № чипу: 224957
22 Теремецький Олександр Київська ІІІ-ю 307 00:00.00 № чипу: 7200269
Ч12
Вікова група Довжина дистанції  1,7 км 8 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Руснак Максим Миколаївська б/р 324 00:25.00 № чипу: 1300736
2 Кобець Іван м.Київ ІІ-ю 345 00:25.00 № чипу: 1391316
3 Захарченко Олексій Миколаївська ІІ-ю 347 00:25.00 № чипу: 1300733
4 Фесенко Костянтин Полтавська б/р ю 326 00:25.00 № чипу: 1300732
5 Янголь Вадим Миколаївська ІІІ-ю 327 00:25.00 № чипу: 1300851
6 Романів Ілля Івано-Франківська ІІІ-ю 328 00:25.00 № чипу: 1391256
7 Драч Іван Київська І-ю 343 00:25.00 № чипу: 7200265
8 Стаценко  Павло м.Київ ІІ-ю 320 00:25.00 № чипу: 363325
9 Коваленко Илья Одеська ІІ-ю 349 00:25.00 № чипу: 1300729
10 Єсипчук Артем м.Київ ІІ-ю 352 00:25.00 № чипу: 1391296
11 Ліів Олександр м.Київ б/р ю 334 00:25.00 № чипу: 1391333
12 Петренко Володимир м.Київ ІІІ-ю 335 00:25.00 № чипу: 1300546
13 Смірнов Максим м.Київ ІІІ-ю 336 00:25.00 № чипу: 1391279
14 Шамсутдінов Владислав м.Київ ІІІ-ю 337 00:25.00 № чипу: 1391309
15 Ніколаєнко Віталій Херсонська ІІІ-ю 338 00:25.00 № чипу: 1391334
16 Хмельнов Артем Київська ІІІ-ю 339 00:25.00 № чипу: 1300530
17 Фокін Лука м.Київ ІІІ-ю 342 00:25.00 № чипу: 1391284
18 Набока Дмитро Київська І-ю 330 00:25.00 № чипу: 7200267
19 Кутовий Богдан м.Київ І-ю 322 00:30.00 № чипу: 1391294
20 Орловський Святослав м.Київ І-ю 323 00:30.00 № чипу: 1391299
21 Дунаєвський Назар Миколаївська б/р 344 00:30.00 № чипу: 1300854
22 Кучмій Станіслав Миколаївська ІІ-ю 325 00:30.00 № чипу: 1300744
23 Дідошак Олександр Івано-Франківська ІІ-ю 346 00:30.00 № чипу: 1391250
24 Гришин Кирило Миколаївська ІІ-ю 348 00:30.00 № чипу: 1300743
25 Летяєв Андрій Миколаївська ІІІ-ю 329 00:30.00 № чипу: 1300846
26 Тимошенко Михайло Київська ІІІ-ю 321 00:30.00 № чипу: 7204648
27 Масолітов Андрій м.Київ б/р 332 00:30.00 № чипу: 1391351
28 Федоров Валентин м.Київ б/р 333 00:30.00 № чипу: 1391295
29 Хаджиу Тимофій Київська ІІ-ю 331 00:30.00 № чипу: 1007707
30 Даніш Дмитро м.Київ ІІ-ю 350 00:30.00 № чипу: 1300534
31 Костильов Іван м.Київ б/р ю 353 00:30.00 № чипу: 1391322
32 Дудовський Тимофій м.Київ ІІІ-ю 354 00:30.00 № чипу: 1391271
33 Кудрявцев Максим м.Київ ІІІ-ю 355 00:30.00 № чипу: 1391270
34 Гануш Ростислав Київська ІІІ-ю 356 00:30.00 № чипу: 1300529
35 Тутик Дмитро Київська ІІІ-ю 340 00:30.00 № чипу: 1300560
Ч14
Вікова група Довжина дистанції  2,8 км 13 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Лукач Юрій Івано-Франківська І-ю 378 00:45.00 № чипу: 1391259
6
2 Сквирський Степан м.Київ І-ю 360 00:45.00 № чипу: 1391221
3 Дергачов Дмитро м.Київ ІІ-ю 379 00:45.00 № чипу: 1391301
4 Стариков Руслан Луганська ІІ-ю 363 00:45.00 № чипу: 1300576
5 Костюнін Даніїл Полтавська б/р ю 381 00:45.00 № чипу: 1300834
6 Тушевський Мирослав м.Київ б/р ю 364 00:45.00 № чипу: 1391303
7 Луценко Кирило Полтавська ІІІ-ю 385 00:45.00 № чипу: 1300734
8 Ільченко  Тимофій м.Київ ІІ 376 00:45.00 № чипу: 363330
9 Свідницький Вадим Миколаївська І-ю 358 00:45.00 № чипу: 1000406
10 Ухань Ярослав м.Київ б/р 367 00:45.00 № чипу: 1300515
11 Четвертак Роман м.Київ ІІ-ю 369 00:45.00 № чипу: 1300514
12 Попов Артем Херсонська ІІ-ю 370 00:45.00 № чипу: 1391340
13 Слепцов Микита Донецька ІІІ-ю 372 00:45.00 № чипу: 1391283
14 Яхновський Ігор Київська ІІІ-ю 373 00:45.00 № чипу: 1300567
15 Коточігов Андрій Київська ІІІ-ю 396 00:45.00 № чипу: 1300575
16 Прохорчук Олександр Запорізька ІІІ-ю 375 00:45.00 № чипу: 1391257
17 Доманський  Владислав Київська ІІІ-ю 398 00:45.00 № чипу: 1300557
18 Орлов Антон м.Київ ІІ 387 00:45.00 № чипу: 363327
19 Головач Данило Київська І-ю 388 00:45.00 № чипу: 1007709
20 Бурий Максим Київська ІІ-ю 389 00:45.00 № чипу: 1007703
21 Шило Ярослав Полтавська І-ю 359 00:50.00 № чипу: 1300849
22 Медуниця Тимофій Сумська І-ю 377 00:50.00 № чипу: 1300101
23 Петров Ілля м.Київ І-ю 361 00:50.00 № чипу: 1391218
24 Сорока Михайло Луганська І-ю 362 00:50.00 № чипу: 1300513
25 Каліш Ростислав м.Київ ІІ-ю 380 00:50.00 № чипу: 1391317
26 Бабич Ярослав Полтавська б/р ю 382 00:50.00 № чипу: 1300480
27 Власов Владислав м.Київ ІІІ-ю 383 00:50.00 № чипу: 1391320
28 Сергієнко Андрій Полтавська ІІІ-ю 365 00:50.00 № чипу: 1300855
29 Білецький Кіріл м.Київ ІІ 386 00:50.00 № чипу: 363326
30 Дацко Єлізар Луганська І-ю 391 00:50.00 № чипу: 1300536
31 Гуща Ілля м.Київ б/р 392 00:50.00 № чипу: 1300569
32 Оксюченко Єгор м.Київ б/р 393 00:50.00 № чипу: 1300548
33 Свідерський Ігор Київська ІІ-ю 366 00:50.00 № чипу: 7204641
34 Вусатюк Олександр Київська ІІ-ю 390 00:50.00 № чипу: 7200286
35 Рагімханов Микита м.Київ ІІ-ю 368 00:50.00 № чипу: 1300568
36 Квасенко Єгор Донецька ІІ-ю 394 00:50.00 № чипу: 1391280
37 Слободян Роман м.Київ ІІ-ю 371 00:50.00 № чипу: 1300526
38 Козленко Владислав Київська ІІІ-ю 395 00:50.00 № чипу: 1300511
39 Яценко Максим Київська ІІІ-ю 374 00:50.00 № чипу: 1300537
40 Ільченко Богдан Київська ІІІ-ю 399 00:50.00 № чипу: 1300238
Ч16
Вікова група Довжина дистанції  4,325 км 15 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Карабінович Олександр м.Київ І-ю 401 00:40.00 № чипу: 1300735
2 Онопко Данил Луганська КМСУ 402 00:40.00 № чипу: 1300556
3 Кулінченко Лев м.Київ І 400 00:40.00 № чипу: 363328
4 Іванов Давид Донецька ІІ 404 00:40.00 № чипу: 1391287
5 Жижко Тимофій Донецька І-ю 405 00:40.00 № чипу: 1300730
6 Плетньов Даніїл Донецька б/р 406 00:40.00 № чипу: 1391291
7 Подпрятов Григорій м.Київ ІІІ-ю 408 00:40.00 № чипу: 1300442
8 Ганілов Артур м.Київ ІІ-ю 410 00:40.00 № чипу: 1300129
9 Куценко Дмитро Житомирська КМСУ 403 00:40.00 № чипу: 1777000
7
Ч19
Вікова група Довжина дистанції  6,425 км 23 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Кутовий Артур м.Київ І 415 00:35.00 № чипу: 1391293
2 Афонін Іван м.Київ І 411 00:35.00 № чипу: 363329
3 Карпович Федір м.Київ МСУ 412 00:35.00 № чипу: 363331
4 Іщенко Дмитро м.Київ МСУ 413 00:35.00 № чипу: 363321
5 Таровський Богдан м.Київ КМСУ 414 00:35.00 № чипу: 363332
6 Корнієнко  Юрій Полтавська КМСУ 416 00:35.00 № чипу: 1300844
7 Захарчук Сергій Полтавська КМСУ 417 00:35.00 № чипу: 1300833
8 Колесник Вадим Одеська І 418 00:35.00 № чипу: 1409424
9 Оксенчук Назар Волинська І 421 00:35.00 № чипу: 1300441
10 Сидоренко Артем м.Київ МСУ 419 00:35.00 № чипу: 1000434
11 Ілюк Олександр Херсонська МСУ 422 00:35.00 № чипу: 1300474
12 Корольов Богдан Запорізька ІІ-ю 423 00:35.00 № чипу: 1391254
13 Терещенко Євгеній Житомирська КМСУ 420 00:35.00 № чипу: 1099999
14 Дудник Олексій Київська б/р ю 425 00:35.00 № чипу: 1300508
15 Тарасенко Василь Київська б/р ю 424 00:35.00 № чипу: 1300465
Ч21А
Вікова група Довжина дистанції  4,325 км 15 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Андрийченко Владимир м.Київ І 450 01:00.00 № чипу: 1300451
2 Афонін Олександр м.Київ ІІІ 449 01:00.00 № чипу: 363333
3 Гавриленко Віталій м.Київ МСУ 427 01:00.00 № чипу: 1407028
4 Сафронов Євген м.Київ І 436 01:00.00 № чипу: 1300483
5 Шелякин Сергей м.Київ б/р 440 01:00.00 № чипу: 1391286
6 Юрійчук Василь м.Київ б/р 442 01:00.00 № чипу: 1007057
7 Димарчук Валерій Волинська КМСУ 444 01:00.00 № чипу: 1007056
8 Чурілов Євгеній м.Київ б/р 446 01:00.00 № чипу: 1300497
9 Марценюк Ігор м.Київ б/р 448 01:00.00 № чипу: 1300132
10 Бєліков Олександр м.Київ І 431 01:00.00 № чипу: 1601758
11 Климентьєв Руслан Одеська І 432 01:00.00 № чипу: 1234383
12 Дуднік Ілля м.Київ КМСУ 433 01:00.00 № чипу: 9200190
13 Крисенко Дмитро м.Київ ІІІ 435 01:00.00 № чипу: 8654194
14 Лясківський  Олександр м.Київ І 426 01:05.00 № чипу: 363338
15 Кисаков Дмитро Луганська ІІ 429 01:05.00 № чипу: 1300453
16 Коротких Микита м.Київ ІІІ 430 01:05.00 № чипу: 1300571
17 Лукацький Євгеній м.Київ КМСУ 428 01:05.00 № чипу: 1601784
18 Семенік Валерій м.Київ І 437 01:05.00 № чипу: 1007058
19 Лысов Александр Київська б/р 438 01:05.00 № чипу: 1300443
20 Саков Роман м.Київ б/р 441 01:05.00 № чипу: 1300471
21 Гринюк Олег м.Київ ІІІ 443 01:05.00 № чипу: 1300123
22 Балась Максим м.Київ КМСУ 451 01:05.00 № чипу: 1300229
23 Остапенко Павло Полтавська КМСУ 445 01:05.00 № чипу: 1391248
24 Коваленко Юрий м.Київ КМСУ 434 01:05.00 № чипу: 1408814
25 Редька Дмитро м.Київ б/р 447 01:05.00 № чипу: 1007051
Ч21Е
Вікова група Довжина дистанції  6,425 км 23 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Ніколаєнко Руслан м.Київ МСУ 452 01:10.00 № чипу: 1601747
8
2 Суренян Нвер м.Київ МСУ 453 01:10.00 № чипу: 9200189
3 Ласкаржевський Владислав Дніпропетровська МСУ 454 01:10.00 № чипу: 8200200
4 Петкевич Сергій Полтавська КМСУ 455 01:10.00 № чипу: 1391264
5 Заїка Сергій м.Київ МСУ 456 01:10.00 № чипу: 8654193
6 Хоменко Іван м.Київ КМСУ 457 01:10.00 № чипу: 1399096
7 Безкоровайний Андрій м.Київ КМСУ 458 01:10.00 № чипу: 7200271
8 Іванько Олексій Донецька МСУМК 459 01:10.00 № чипу: 1006415
9 Бондаренко Максим Київська І-ю 460 01:10.00  
10 Коваль Денис м.Київ МСУ 461 01:10.00 № чипу: 1407030
11 Марич Костянтин м.Київ МСУ 462 01:10.00 № чипу: 9992125
12 Видиборець Юрій м.Київ КМСУ 464 01:10.00 № чипу: 1300563
13 Ковтун Вячеслав м.Київ КМСУ 465 01:10.00 № чипу: 1300466
14 Олешко  Сергій м.Київ МСУ 463 01:10.00 № чипу: 335907
15 Полубенцев Олег Донецька І 468 01:10.00 № чипу: 1391246
16 Нестерець Євген м.Київ ІІ 469 01:10.00 № чипу: 1391268
17 Насіковський Олександр м.Київ ІІ 470 01:10.00 № чипу: 1391267
18 Моргун Андрій м.Київ б/р 471 01:10.00 № чипу: 1300102
19 Афанасьєв Михайло м.Київ КМСУ 472 01:10.00 № чипу: 1007061
20 Штанько Сергій Донецька МСУМК 466 01:10.00 № чипу: 1006418
21 Марчук Олександр Вінницька МСУ 473 01:10.00 № чипу: 1300043
22 Кувайсков Юрий м.Київ ІІІ 474 01:10.00 № чипу: 1300464
23 Чумак  Дмитро м.Київ КМСУ 467 01:10.00 № чипу: 335913
24 Расько Юрій м.Київ КМСУ 475 01:10.00 № чипу: 1300507
Ч35
Вікова група Довжина дистанції  6,425 км 23 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Санькін Олександр м.Київ МСУМК 477 00:00.00 № чипу: 1008060
2 Фокін Артем м.Київ КМСУ 478 00:00.00 № чипу: 1300522
3 Драгой Вячеслав Миколаївська ІІ 479 00:00.00 № чипу: 1300046
4 Старіков Дмитро м.Київ І 481 00:00.00 № чипу: 1300488
5 Мурзин Александр Дніпропетровська І 480 00:00.00 № чипу: 502269
6 Мелешко Антон м.Київ ІІ 482 00:00.00 № чипу: 1300103
7 Руденко Євген м.Київ ІІ 483 00:00.00 № чипу: 1300485
8 Люлевич Євген м.Київ б/р 484 00:00.00 № чипу: 1391269
9 Петренко Віталій м.Київ ІІІ 485 00:00.00 № чипу: 1300531
10 Ганілов Олександр м.Київ б/р 486 00:00.00 № чипу: 1300130
11 Сухов Максим м.Київ н/р 476 00:00.00 № чипу: 1300455
Ч40
Вікова група Довжина дистанції  5,75 км 21 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Тарасюк Сергій м.Київ І 488 00:30.00 № чипу: 1300495
2 Човган Олександр Вінницька КМСУ 489 00:30.00 № чипу: 1300131
3 Давиденко Юрий м.Київ МСУ 487 00:30.00 № чипу: 335902
4 Невенченко Степан Луганська І 499 00:30.00 № чипу: 1300550
5 Дубинин Святослав Луганська І 500 00:30.00 № чипу: 1300476
6 Мазний Валерій Харківська І 490 00:30.00 № чипу: 1973529
7 Коба Олексій м.Київ І 491 00:30.00 № чипу: 7052971
8 Козирєв Андрій Житомирська І 492 00:30.00 № чипу: 1710000
9 Бурилко Микола Житомирська І 493 00:30.00 № чипу: 1408835
10 Шеренковський Олег м.Київ ІІ 494 00:30.00 № чипу: 1395208
11 Гераськін Сергій м.Київ ІІ 495 00:30.00 № чипу: 1395207
12 Eliasson, Tobias Sweden б/р 496 00:30.00 № чипу: 771118
9
13 Ковтуненко Володимир м.Київ КМСУ 497 00:30.00 № чипу: 1407026
14 Якубов Геннадий Донецька І 502 00:30.00 № чипу: 1300467
15 Клочков Олег Київська б/р 503 00:30.00 № чипу: 1300456
16 Задворний Володимир Херсонська б/р 504 00:30.00 № чипу: 1007060
17 Полубенцев Володимир Київська КМСУ 498 00:30.00 № чипу: 1007705
Ч45
Вікова група Довжина дистанції  5,75 км 21 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Колмичек Олексій Луганська І 506 00:55.00 № чипу: 1300527
2 Лаврик Олег м.Київ КМСУ 505 00:55.00 № чипу: 1391205
3 Бубнов  Олексій м.Київ І 507 00:55.00 № чипу: 1008070
4 Тарасенко Сергій Донецька І 508 00:55.00 № чипу: 1391273
5 Чимерис Георгій м.Київ КМСУ 509 00:55.00 № чипу: 1391292
Ч55
Вікова група Довжина дистанції  4,225 км 13 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Скуляр Микола Миколаївська І 512 01:00.00 № чипу: 1300853
2 Марков Олександр Миколаївська І 511 01:00.00 № чипу: 1300279
3 Ляблін Віктор Миколаївська КМСУ 513 01:00.00  
4 Залєсов  Олександр м.Київ І 520 01:00.00 № чипу: 1300477
5 Сур Сергій м.Київ б/р 521 01:00.00 № чипу: 1300487
6 Коваленко Віктор Одеська І 514 01:00.00 № чипу: 1300772
7 Михайличенко Олександр м.Київ І 515 01:00.00 № чипу: 1008074
8 Пивовар Олександр Київська ІІ 516 01:00.00 № чипу: 7204621
9 Ткачук Михайло Житомирська б/р 517 01:00.00 № чипу: 1408858
10 Пархоменко В’ячеслав м.Київ МСУ 518 01:00.00 № чипу: 1601765
11 Кудрін Володимир м.Київ КМСУ 519 01:00.00 № чипу: 9200162
Ч65
Вікова група Довжина дистанції  3,6 км 14 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Робак Володимир м.Київ МСУ 524 00:05.00 № чипу: 1391356
2 Великанов  Николай м.Київ МСУМК 525 00:05.00 № чипу: 363335
3 Барановський  Віктор м.Київ МСУМК 522 00:05.00 № чипу: 895136
4 Фокін Сергій м.Київ КМСУ 526 00:05.00 № чипу: 1008063
5 Зеленский Анатолий м.Київ КМСУ 527 00:05.00 № чипу: 1008094
6 Божко Микола Черкаська МСУМК 523 00:05.00 № чипу: 9200170
7 Фурса Олег м.Київ МСУ 550 00:05.00  
Ч75
Вікова група Довжина дистанції  2,15 км 10 КП
Начальник дистанції Трухан І.. суддя І катег. Контрольний час 02 год 00 хв.

п/п
Прізвище, імя
учасника
Команда Розряд учасника Номер учасника Час старту Примітки
1 Дудін Андрій м.Київ КМСУ 530 00:10.00 № чипу: 1000435
Головний секретар Шеренковська О., суддя І категорії
10